Nattduksbord AB Carlström & Co Möbelfabrik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NATTDUKSBORD, 1 par, 1950-tal, fanér i teak, sarg med låda, hyllplan, AB Carlström & Co Möbelfabrik, höjd ca 52, 32x43 cm

Brukslitage, enstaka repa

387593

2016-06-01