Jordglob Edwin Hammar

Jordglob Edwin Hammar
Jordglob Edwin Hammar
Jordglob Edwin Hammar
Jordglob Edwin Hammar
Jordglob Edwin Hammar
Jordglob Edwin Hammar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, liten kompass på foten, märkt Edwin Hammar, höjd ca 52, diameter ca 34 cm

Senare bemålad fot, smärre ytslitage

387600

2016-06-01