Golvlampa 1950/60-tal

Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal
Golvlampa 1950/60-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVLAMPA, 1950/60-tal, trä och mässing, två riktbara skärmar i textil, höjd exkl skärmar 146 cm

Repor, fläckar

387602

2016-06-01