Jaques Doucet komposition

Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition
Jaques Doucet komposition

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JAQUES DOUCET (Frankrike 1924-1994): Komposition, signerad Doucet, collage/blandteknik på papper, ca 27x30 cm
PROVENIENS: Ulf Linde, Stockholm

387614

2016-06-01