Litofani skrivställ
Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
LITOFANI, SKRIVSTÄLL, 18- resp 1900-tal, imitationsmåler med dekor av beslag i vitmetall samt platta i parian resp nysilver, höjd 47 resp längd 35 cm
Litofaniställ med lagning, glasinsatser till skrivstället saknas
387618
2016-06-01