Litofani skrivställ

Litofani skrivställ
Litofani skrivställ
Litofani skrivställ
Litofani skrivställ
Litofani skrivställ
Litofani skrivställ
Litofani skrivställ
Litofani skrivställ

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

LITOFANI, SKRIVSTÄLL, 18- resp 1900-tal, imitationsmåler med dekor av beslag i vitmetall samt platta i parian resp nysilver, höjd 47 resp längd 35 cm

Litofaniställ med lagning, glasinsatser till skrivstället saknas

387618

2016-06-01