Nils Kölare
2016-06-01
387629
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS KÖLARE (1930-2007), (2), Kompositioner, signerade N.Kölare, daterade -86 samt numrerade 98/99 och 96/99, 30,5 x 40,5 cm, oramade
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg