Longines Dolce Vita
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 500 SEK
LONGINES, herrarmbandsur, stål, Dolce Vita,
silverfärgad rektangulär urtavla, tre små urtavlor för minuter, timmar och sekunder, serienr: 29909849,
34 x 28 mm, läderband, garantibevis och originalarmband medföljer
Proveniens: inköpt på Magnussons Ur
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Smärre slitage
387644
2016-06-01