Longines Dolce Vita

Longines Dolce Vita
Longines Dolce Vita
Longines Dolce Vita
Longines Dolce Vita
Longines Dolce Vita
Longines Dolce Vita

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

LONGINES, herrarmbandsur, stål, Dolce Vita,
silverfärgad rektangulär urtavla, tre små urtavlor för minuter, timmar och sekunder, serienr: 29909849,
34 x 28 mm, läderband, garantibevis och originalarmband medföljer

Proveniens: inköpt på Magnussons Ur

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Smärre slitage

387644

2016-06-01