Knut Ekwall kall vinterafton oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KNUT EKWALL (1843-1912): Kall vinterafton,
signerad KE, olja på duk, 98x131 cm

PROVENIENS: Gripenbergs Gård, Tranås

Färgbortfall

387652

2016-06-06