Bordslampor amerikanska

Bordslampor amerikanska
Bordslampor amerikanska
Bordslampor amerikanska
Bordslampor amerikanska

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1950-tal, mässing, märkta Stiffel Levitan, Made in USA, höjd 84 cm

Bruksslitage

387655

2016-06-01