Krallis blandteknik
2016-06-01
387661
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JORGO KRALLIS (född 1937): "Spectacolo", signerad och daterad Krallis - 82, blandteknik, bladmått ca 69 x 49 cm
Smärre missfärgningar