Madeleine Pyk olja

Madeleine Pyk olja
Madeleine Pyk olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Rosa spröd tidig död", signerad och daterad M Pyk 1967, blandteknik, ca 19 x 24 cm

387662

2016-06-01