Kalkar silver Kiev

Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev
Kalkar silver Kiev

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KALKAR, 2 st, silver, Kiev 1800-talets slut, polska importstämplar för Warszawa, graverad dekor, höjd 10-13 cm, vikt ca 174 g

Ytslitage

387668

2016-06-01