Bergère
2016-06-01
387681
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, klädd i mönstrad textil, lös sittplymå, höjd ca 90, 80x80 cm
Visst slitage