Bergère

Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère
Bergère

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERGÈRE, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft, träskuren dekor, klädd i mönstrad textil, lös sittplymå, höjd ca 90, 80x80 cm

Visst slitage

387681

2016-06-01