Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): Abstrakt komposition, a tergo signerad A. Rosenbäck, olja på duk, ca 100x120 cm
387694
2016-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här