Väggsköld mässing

Väggsköld mässing
Väggsköld mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGSKÖLD, mässing, 1900-tal, relief med klassicerande motiv, diameter 74 cm

Visst slitage

387696

2016-06-01