Lisa Larson brons

Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons
Lisa Larson brons

Klubbat för:

17 500 SEK

15 000 SEK

LISA LARSON (född 1931): "Myran", signerad Lisa Larson, numrerad No 372, tillverkad i 999 exemplar, höjd ca 11 cm, broschyr medföljer.

387697

2016-06-01