Klubbat för:
17 500 SEK
15 000 SEK
LISA LARSON (född 1931): "Myran", signerad Lisa Larson, numrerad No 372, tillverkad i 999 exemplar, höjd ca 11 cm, broschyr medföljer.
387697
2016-06-01