Stekfat tallrikar Kina

Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina
Stekfat tallrikar Kina

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått av hjortar i landskap resp blombukett och ströblommor, längd 32 resp diameter 23,5 cm

En tallrik m lagning, glasyrslitage och glasyrnagg

387708

2016-06-02