Stekfat tallrikar Kina
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STEKFAT, TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått av hjortar i landskap resp blombukett och ströblommor, längd 32 resp diameter 23,5 cm
En tallrik m lagning, glasyrslitage och glasyrnagg
387708
2016-06-02