Elis Ryberg färglitografi
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ELIS RYBERG (1919-1985): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 50/360, färglitografi, 44x54 cm
Kuntoraportti
387718
Päivämäärä:
2016-06-02