Elis Ryberg färglitografi

Elis Ryberg färglitografi
Elis Ryberg färglitografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ELIS RYBERG (1919-1985): "Mosebacke Torg", signerad Elis Ryberg, 50/360, färglitografi, 44x54 cm

Kuntoraportti

387718

Päivämäärä:

2016-06-02