Torkel Dahlstedt Che Guevara

Torkel Dahlstedt Che Guevara
Torkel Dahlstedt Che Guevara
Torkel Dahlstedt Che Guevara
Torkel Dahlstedt Che Guevara

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORKEL DAHLSTEDT (född 1942): Che Guevara, signerad Torkel Dahlstedt, olja på duk, 80x70 cm

Ytskador

387721

2016-06-02