Karl Axel Pehrson färglitografi
2016-06-02
387723
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005), Komposition, signerad/daterad K A Pehrson -72, 121/150, färglitografi, bladmått ca 50 x 62 cm, oramad