Bonad Sunnerboskolan

 Bonad Sunnerboskolan
 Bonad Sunnerboskolan
 Bonad Sunnerboskolan
 Bonad Sunnerboskolan

Klubbat för:

3 000 SEK

1 200 SEK

BONAD, del av, 1800-talets första hälft, Sunnerboskolan, figurscen, målad på väv, ca 32 x 38 cm

Lagning, skadad ram

387736

2016-06-02