Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF GREDER (född 1949), "Jour de Fête" (Festdagen), signerad Ulf Greder, numrerad 321/360, färglitografi, 87 x 75 cm, oramad
387747
2016-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här