Ulf Greder färglitografi

Ulf Greder färglitografi
Ulf Greder färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ULF GREDER (född 1949), "Jour de Fête" (Festdagen), signerad Ulf Greder, numrerad 321/360, färglitografi, 87 x 75 cm, oramad

387747

2016-06-02