Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, 1900-tal, rokokostil, svenska importstämplar, höjd 9-17 cm, vikt ca 680 g

387753

2016-06-01