Målning 1800-tal

Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal
Målning 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÅLNING, 1800-tal, Jesusbarnet med Josef, Maria och de tre vise männen, olja på pannå, ca 34 x 32 cm

Åldersrelaterat slitage, pannån i två delar

387809

2016-06-02