Bordslampa 1950-/60-tal

Bordslampa 1950-/60-tal
Bordslampa 1950-/60-tal
Bordslampa 1950-/60-tal
Bordslampa 1950-/60-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

THOMAS TOFT, bordslampa, 1950-/60-tal, Danmark, monogramsignerad, delvis glaserad chamotte, höjd ca 43 cm

Lamphållaren något sned, skärm saknas

387810

2016-06-02