Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
THOMAS TOFT, bordslampa, 1950-/60-tal, Danmark, monogramsignerad, delvis glaserad chamotte, höjd ca 43 cm
Lamphållaren något sned, skärm saknas
387810
2016-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här