Spegellampett rokokostil

Spegellampett rokokostil
Spegellampett rokokostil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETT, rokokostil, tidigt 1900-tal, liggande rektangulär form, mässingshållare för två ljus, 60 x 60 cm

Bruksslitage

387826

2016-06-02