Färglitografi efter Serge Poliakoff

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERGE POLIAKOFF, efter, Composition bleu, jaune, rouge et noir, signerad och daterad i trycket Poliakoff 1966, färgserigrafi, 40x33 cm

387848

2016-06-04