Märta Gahn akvarell

Märta Gahn akvarell
Märta Gahn akvarell
Märta Gahn akvarell
Märta Gahn akvarell

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÄRTA GAHN (1891-1971), blomsterstilleben, signerad och daterad MG 57, akvarell, ca 20x29 cm

387855

2016-06-02