Axel Lind

Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind
Axel Lind

Klubbat för:

4 400 SEK

4 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): "Nattstycke", signerad Axel Lind, olja på duk, ca 67x125 cm

387859

2016-06-02