Pär Lindblad
2016-06-02
387861
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PÄR LINDBLAD (1907-1981): Vintergata med hästvagn, signerad Pär Lindblad, olja på pannå, ca 45x35 cm