Eduard Wiiralt torrnål

Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål
Eduard Wiiralt torrnål

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

EDUARD WIIRALT (1898-1954), Astrid - Demi Nude, 1943, signerad och daterad, torrnål, 49,5 x 32,5 cm

Något gulnad

387868

2016-06-02