David Wretling

David Wretling
David Wretling
David Wretling
David Wretling
David Wretling
David Wretling
David Wretling
David Wretling

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID WRETLING (1901-1986): ´´Golfspelare´´, signerad och daterad David Wretling -71, brons, Herman Bergmans gjuteri, höjd inkl sockel 35 cm

387893

2016-06-02