Skålfat stop tenn

Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn
Skålfat stop tenn

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLFAT, STOP, ASSIETTER, 2 st, 1700/1800-tal, tenn, skålfatets diameter 35 cm

Lagningar, skador

387897

2016-06-02