Silverljusstakar Löfman

Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman
Silverljusstakar Löfman

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ERIC LÖFMAN, ljusstakar, 1 par, silver, signerade Löfman, MGAB, Uppsala 1982, höjd 17 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

387980

Päivämäärä:

2016-06-02