Silverljusstakar Löfman
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ERIC LÖFMAN, ljusstakar, 1 par, silver, signerade Löfman, MGAB, Uppsala 1982, höjd 17 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
387980
Päivämäärä:
2016-06-02