Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gråmålad, gustaviansk stil, tre lådor, mässingslister, profilerad skiva, höjd ca 87, 91x45 cm
Smärre slitage, renoverad och kompletterad, beslag delvis senare. nyckel saknas
387984
2016-06-02