Byrå i gustaviansk stil
2016-06-02
387984
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets första hälft, gråmålad, gustaviansk stil, tre lådor, mässingslister, profilerad skiva, höjd ca 87, 91x45 cm
Smärre slitage, renoverad och kompletterad, beslag delvis senare. nyckel saknas