Barbro Nilsson rya ´Marina´

Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´
Barbro Nilsson rya ´Marina´

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BARBRO NILSSON, rya, "Marina, AB Märta Måås-Fjetterström, komponerad 1956, signerad BN AB MMF, 220x180 cm

Bruksslitage, ena kantens fransar avklippta

387986

2016-06-02