Läkarskåp

Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LÄKARSKÅP, 1900-tal, stomme i vitlackerad metall, höjd ca 178, 94x45 cm

Nyckel saknas, hyllplan med nagg, rostskador

387998

2016-06-02