Stegstolar

Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar
Stegstolar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STEGSTOLAR, 3 st, 1800-tal, stegrygg, raka kopplade ben, sitthöjd 48 cm

Slitage, ytskador

388010

2016-06-02