Anita Fröding oljemålning
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ANITA FRÖDING (född 1942): "Vinter melodi Toner i blått", monogramsignerad, olja på duk, 100 x 81 cm
388011
2016-06-02