Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFA, 1970/80-tal, stålrörsrygg, längd 194 cm
Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet
Blekt, fläckar, slitage
388013
2016-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här