Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1970/80-tal, stålrörsrygg, längd 194 cm

Enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet

Blekt, fläckar, slitage

388013

2016-06-02