Herrbetjänt
2016-06-02
388017
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HERRBETJÄNT, 1900-talets andra hälft, art decostil, valnöt samt svärtade detaljer, höjd 102 cm
Slitage