Resebuddaha

Resebuddaha
Resebuddaha
Resebuddaha
Resebuddaha
Resebuddaha
Resebuddaha

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RESEBUDDHA, 1900-talets första hälft, schatull i svärtat och förgyllt trä, figuren i skuret ocg förgyllt trä med ornament i metall, total höjd ca 34 cm

Slitage, skador

388024

2016-06-02