Spegel med vägghängd konsol
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, med vägghängd konsol, 1900-talets första hälft, kinesiserande stil, bemålade med dekor i guld och rött, spegelns mått ca 152x50, vägghyllans mått 9, 60x20 cm
Bruksslitage, konsolen med ytslitage
388027
2016-06-02