Spegel med vägghängd konsol

Spegel med vägghängd konsol
Spegel med vägghängd konsol
Spegel med vägghängd konsol
Spegel med vägghängd konsol

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, med vägghängd konsol, 1900-talets första hälft, kinesiserande stil, bemålade med dekor i guld och rött, spegelns mått ca 152x50, vägghyllans mått 9, 60x20 cm

Bruksslitage, konsolen med ytslitage

388027

2016-06-02