Bertel Bertel-Nordström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTEL BERTEL NORDSTRÖM (Finland, 1884-1967): Landskapmotiv, signerat E (Engelbert) Bertel Nordström, olja på duk, 1920-tal, originalram, 69 x 63 cm

388028

2016-06-02