Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flora med puttis, olja på pannå, ca 23 x 18 cm
388043
2016-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här