Ikon

Ikon
Ikon
Ikon
Ikon

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 1900-tal, försilvrad riza, ca 32x 26 cm

Renoverad opch kompletterad, försilvring med slitage

388061

2016-06-03