John Lundqvist skulptur

John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur
John Lundqvist skulptur

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHN LUNDQVIST (1882-1972), figurkomposition, gips på stensockel, signerad daterad John Lundqvist 56, höjd med sockel 56 cm

Lagad arm

388066

2016-06-03