Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOHN LUNDQVIST (1882-1972), figurkomposition, gips på stensockel, signerad daterad John Lundqvist 56, höjd med sockel 56 cm
Lagad arm
388066
2016-06-03
Gör en kostnadsfri värdering här