Bojan med lock

Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock
Bojan med lock

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av kejsardrakar med den brinnande pärlan i underglasyrblått, höjd 30 cm

Nagg

388093

2016-06-03