Axel Fahlcrantz oljemålning
2016-06-03
388106
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AXEL FAHLCRANTZ (1851-1925): Kväll, olja på pannå, signerad A. Fahlcrantz, ca 13x23 cm