K H Sörensen träskulptur

K H Sörensen träskulptur
K H Sörensen träskulptur
K H Sörensen träskulptur
K H Sörensen träskulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KH SÖRENSEN (1900-tal), träskulptur, i form av tulpaner, signerad och daterad atergo KHS-68, 45 x 70 cm

388109

2016-06-03